Často kladené dotazy

Při dodržení metody NATURHOUSE alespoň z 80 %, tedy doporučeného jídelníčku doplněného o produkty na bázi bylin a lehkém pohybu, uvidíte výsledky již po prvním týdnu. Naši klienti v průměru hubnou 0,5 až 1 kg za týden, což je také považováno za zdravé hubnutí.

Klient si hradí pouze doporučené produkty na bázi bylin, ovoce a zeleniny, které jsou součástí jídelníčků a které pomáhají hubnutí zefektivnit. Všechna ostatní péče ve formě konzultací, měření, vážení, sestavování jídelníčků a podpory výživového poradce je ZDARMA.

Není možné vyčíslit přesně náklady, které zákazník vynaloží, protože záleží na mnoha okolnostech, zvláště na stavu klienta. Jedno je ale jisté: NATURHOUSE je pro všechny a nezavazuje nikoho žádnými smlouvami ani jinak.

Naopak naučíte se stravovat zdravě a pestře. Jídelníček je sestaven z běžně dostupných surovin a je nenáročný na přípravu. Možná poznáte i nové chutě a recepty. Produkty NATURHOUSE jídelníček doplňují, aby se hubnutí zefektivnilo a bylo pro Vás snazší.

Ve výživových poradnách NATURHOUSE klienty vedeme k tomu, aby se naučili sami si sestavovat vyvážený jídelníček, který bude odpovídat jejich životnímu stylu i chuťovým preferencím. Navíc se klientům věnujeme i po dosažení požadované hmotnosti, aby se naučili si novou váhu a postavu udržet.

Objednat se na konzultaci ZDARMA

Dieta - hubnutí

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

  • Jak být štíhlá do plavek

    Počasí posledních dní je úplně letní a prázdniny a vodní radovánky již pomalu klepou na dveře. Každý chce v plavkách vypadat dobře a cítit se mezi lidmi dobře, proto právě nyní vrcholí snaha zhubnout několik kilo do plavek. Ne vždy se nám daří podle představ a raději se pohody u vody vzdáváme. Jak tedy zhubnout do plavek? Několik rad má pro vás výživová poradkyně z Klatov Monika Chadtová.

Zajímavé odkazy

Kontakty

CzeNet s.r.o.
Jedlová 218
330 11 Třemošná

IČ 27261361
DIČ CZ27261361
Telefon +420 734 573 323
Email: klatovy@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás


Nastavení cookies