Kdo jsme

Hubnutí v Klatovech

Toužíte shodit pár kilo, vyzkoušeli jste různé diety, ale výsledek nikdy nebyl uspokojivý a nakonec se objevil jo-jo efekt? Vyzkoušejte hubnutí pomocí metody NATURHOUSE. Hubněte bez hladu s podporou odborníka. Uvidíte výsledky již po prvním týdnu, Vaše sebevědomí se posílí a budete se cítit šťastnější a energičtější.

Ve výživové poradně NATURHOUSE Vás naučíme jak se stravovat správně, bez hladu a při tom hubnout. A bez jo-jo efektu! Přidanou hodnotou je individuální podpora a motivace ze strany výživového poradce. Nejen že Vám pomůžeme zhubnout a získat vysněnou postavu, ale také Vás naučíme, jak si novou postavu udržet.

Naši klienti od nás získávají:

  • vstupní a pravidelné týdenní, časově nenáročné konzultace s výživovým poradcem - ZDARMA
  • sestavení individuálního jídelníčku na základě výsledků tělesné analýzy a zdravotního stavu - ZDARMA
  • doporučení na podpůrné produkty na bázi výtažků z bylin, ovoce a zeleniny, které jsou neoddělitelnou součástí metody
  • podporu a motivaci výživového poradce během hubnutí až po dosažení cílové váhy a její stabilizaci
  • týdenní návštěvy a poradenství u dietologa, který Vás bude provázet celým procesem hubnutí

Během celého procesu hubnutí a i stabilizace cílové hmotnosti Vám bude výživový poradce poskytovat péči a poradenství ve výživě. Každý klient je jedinečný, proto je i přístup ke každému klientovi individuální.

Cílem diety NATURHOUSE je dosažení optimální hmotnosti a podílu svalové hmoty, tělesného tuku a vody v těle. Během všech konzultací budeme tyto hodnoty u Vás sledovat a podle toho i přizpůsobovat dietní vzorce.

Přijďte se přesvědčit o výhodách zdravého životního stylu do naší výživové poradny NATURHOUSE v Klatovech!

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

  • Jak být štíhlá do plavek

    Počasí posledních dní je úplně letní a prázdniny a vodní radovánky již pomalu klepou na dveře. Každý chce v plavkách vypadat dobře a cítit se mezi lidmi dobře, proto právě nyní vrcholí snaha zhubnout několik kilo do plavek. Ne vždy se nám daří podle představ a raději se pohody u vody vzdáváme. Jak tedy zhubnout do plavek? Několik rad má pro vás výživová poradkyně z Klatov Monika Chadtová.

Zajímavé odkazy

Kontakty

CzeNet s.r.o.
Jedlová 218
330 11 Třemošná

IČ 27261361
DIČ CZ27261361
Telefon +420 734 573 323
Email: klatovy@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás


Nastavení cookies