Metoda NATURHOUSE

Metoda NATUHOUSE je unikátní systém, který kombinuje individuální výživové poradenství, dietní jídelníčky sestavené na míru klientovi z dostupných surovin, lehký pohyb a podpůrné doplňky na bázi bylin, ovoce a zeleniny.

Metoda NATURHOUSE je založena na třech základních pilířích:

  1. konzultace s výživovým poradcem každý týden
  2. užívání doporučených produktů na bázi bylin, ovoce a zeleniny
  3. respektování a dodržování individuálního jídelníčku

Pokud klient dodržuje tato pravidla, garantujeme úbytek hmotnosti.

Důležitá je také otevřenost a upřímnost ve vztahu klienta a výživového poradce.

Když se klient objedná na konzultaci do výživové poradny, co ho čeká?

Vstupní neboli úvodní konzultace trvá 40 minut. Během konzultace probere výživový poradce s klientem jeho dosavadní jídelníček, zdravotní stránku, pohybovou aktivitu a cíle a očekávání. Klient je pak změřen a zvážen na speciální váze Tanita, která pomocí lehkých a neškodných elektrických impulzů změří poměr vody a tuku v těle. Na základě výsledků analýzy hledá výživový poradce s klientem příčiny nadváhy a sestaví klientovi dietní jídelníček na míru jeho potřebám. Jídelníček jse sestaven na bázi středomořské stravy, která je známá svými příznivými účinky na lidské zdraví a je tedy z běžně dostupných surovin a nenáročný na přípravu. Jídelníček je doplněn o produkt na bázi bylin, ovoce a zeleniny, který pomáhá zefektivnit hubnutí. Ideální je doplnit jídelníček i lehkým pohybem.

Klient pak dochází každý týden na konzultace, které jsou již kratší na 20 minut. Na konzultacích probere s výživovým poradcem své pokroky a podle výsledků měření mu výživový poradce sestaví nový jídelníček na další týden.

Jak rychle klienti zpravidla hubnou?

Rychlost hubnutí je u každého individuální, ale pokud klient dodržuje metodu alespoň z 80 %, garantujeme úbytek 0,5 až 1 kg týdně, což je také považováno za zdravé hubnutí.

Když se klientovi podaří zhubnout, nenastane u něj jo-jo efekt?

Přidanou hodnotou výživové poradny NATURHOUSE je to, že se klientovi věnujeme i po dosažení požadované hmotnosti. Učíme naše klienty, jak si svou novou váhu udržet, aby k jo-jo efektu nedocházelo. V této fázi k nám klient dochází méně často nejdříve jednou za měsíc později třeba jednou za 3 měsíce.

Metoda NATURHOUSE představuje komplexní systém výživového poradenství od hubnutí po fázi udržení si cílové hmotnosti. Naši klienti se netrápí hlady, naučí se si sami sestavovat jídelníček dle svých chuťových preferencí, který obsahuje všechny potřebné látky a živiny, tak si postupně osvojí i správné stravovací návyky. Díky tomu je jejich hubnutí zdravé a výsledky jsou trvalé.

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

  • Jak být štíhlá do plavek

    Počasí posledních dní je úplně letní a prázdniny a vodní radovánky již pomalu klepou na dveře. Každý chce v plavkách vypadat dobře a cítit se mezi lidmi dobře, proto právě nyní vrcholí snaha zhubnout několik kilo do plavek. Ne vždy se nám daří podle představ a raději se pohody u vody vzdáváme. Jak tedy zhubnout do plavek? Několik rad má pro vás výživová poradkyně z Klatov Monika Chadtová.

Zajímavé odkazy

Kontakty

CzeNet s.r.o.
Jedlová 218
330 11 Třemošná

IČ 27261361
DIČ CZ27261361
Telefon +420 734 573 323
Email: klatovy@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás


Nastavení cookies